Strona Prokuratury Okręgowej w Gliwicach wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Kontakt z Rzecznikiem Prasowym Prokuratury Okręgowej w Gliwicach:

Joanna Smorczewska - Rzecznik Prasowy

tel. 665-330-185

tel. (032) 78 09 100 w 330

fax (032) 78 09 199

e-mail: rzecznik@gliwice.po.gov.pl

Rzecznik prasowy nie udziela porad prawnych, nie udziela informacji stronom w sprawach prowadzonych w jednostkach okręgu gliwickiego, a także nie załatwia skarg i interwencji w indywidualnych sprawach obywateli.

Wielkość czcionki:

W ramach Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem we wszystkich prokuraturach rejonowych i w Prokuraturze Okręgowej w Gliwicach zostaną ustanowione dyżury osób, które w dniach od 22 do 28 lutego 2021 roku

w godzinach urzędowania — od 7.00 do 13.30 oraz od 14.00 do 20.30—w siedzibach prokuratur będą udzielać osobom pokrzywdzonym przestępstwem fachowej informacji prawnej jak również informacji o istnieniu podmiotów, które statutowo zajmują się świadczeniem pomocy pokrzywdzonym przestępstwem. Informacje o osobach udzielających informacji prawnych w poszczególnych dniach, zostaną umieszczone w miejscach ogólnodostępnych.
Z uwagi na stan epidemiczny osoby zainteresowane udzieleniem pomocy proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu porady.

 

wygląd strony

 BIP

rach

inf

SIS

ePUAP

KSSIP

w_słupa

logo niebieska linia

fundacja

kas

Informacja o pomocy prawnej Stowarzyszenia AQUILA dla pokrzywdzonych nieuczciwymi praktykami rynkowymi

aquilla3