Strona Prokuratury Okręgowej w Gliwicach wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Kontakt z Rzecznikiem Prasowym Prokuratury Okręgowej w Gliwicach:

Joanna Smorczewska - Rzecznik Prasowy

tel. 665-330-185

tel. (032) 78 09 100 w 330

fax (032) 78 09 199

e-mail: rzecznik@gliwice.po.gov.pl

Rzecznik prasowy nie udziela porad prawnych, nie udziela informacji stronom w sprawach prowadzonych w jednostkach okręgu gliwickiego, a także nie załatwia skarg i interwencji w indywidualnych sprawach obywateli.

Wielkość czcionki:

      Przed Sadem Okręgowym w Gliwicach, Wydział Zamiejscowy w Rybniku w dniu 19 grudnia 2016 r. zapadł wyrok w sprawie V Ds. 49/13 (V K 20/15) przeciwko Dariuszowi P., oskarżonemu o popełnienie zbrodni z art. 148 par. 3 kk i inne.

      Oskarżonemu zarzucono spowodowanie pożaru domu jednorodzinnego w dniu 10 maja 2013 r. w Jastrzębiu Zdroju, zabójstwo żony i czworga dzieci oraz usiłowanie zabójstwa syna.
      Sąd wymierzył oskarżonemu karę dożywotniego pozbawienia wolności z możliwością ubiegania się o warunkowe przedterminowe zwolnienie po odbyciu 35 lat kary oraz zaliczył na poczet kary okres stosowania środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Wyrok nie jest prawomocny.

wygląd strony

 BIP

rach

inf

SIS

ePUAP

KSSIP

w_słupa

logo niebieska linia

fundacja

kas

Informacja o pomocy prawnej Stowarzyszenia AQUILA dla pokrzywdzonych nieuczciwymi praktykami rynkowymi

aquilla3