Strona Prokuratury Okręgowej w Gliwicach wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Wielkość czcionki:

Prokuratura Rejonowa Gliwice-Zachód  w Gliwicach
ul. Dubois 16
44-102 Gliwice
tel. 32 78-09-100
fax. 32 78-09-100 wew. 401

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elektroniczna Skrzynka Podawcza  (ePUAP)

Godzinami urzędowania w Prokuraturze Okręgowej w Gliwicach i podległych prokuraturach rejonowych w dni robocze są:

- od poniedziałku do piątku godziny 7.30-15.30.

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS CoV-2 jednostka pracuje:
I zmiana : od godz. 07.00 do godz. 13.30
II zmiana : od godz. 14.00 do godz. 20.30

W Prokuraturze Rejonowej Gliwice-Zachód w Gliwicach interesantów przyjmuje się:
- w każdy poniedziałek w godzinach od 10.00 do 14.00 i od 15.30 do 16.30;
- od wtorku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00.

W jednostkach prokuratury okręgu gliwickiego kierownicy jednostek, ich zastępcy lub wyznaczeni prokuratorzy  przyjmują obywateli w sprawach skarg i wniosków w każdy poniedziałek (za wyjątkiem ustawowo wolnego od pracy), w godzinach od 14.00 do 16.30.

Osoby zainteresowane przyjęciem w sprawie skarg i wniosków powinny z wyprzedzeniem uzgodnić telefonicznie w sekretariacie jednostki termin spotkania oraz podać przedmiot skargi lub wniosku.

Prokurator Rejonowy:

  • Paweł Sikora

Zastępcy Prokuratora Rejonowego:

  • Mariusz Dulba
  • Agnieszka Kowalczyk

Prokuratura Rejonowa Gliwice - Zachód w Gliwicach obejmuje zakresem swego działania miasta Knurów  i Pyskowice,  oraz   gminy:   Gierałtowice,  Pilchowice,  Rudziniec,  Sośnicowice,  Toszek i Wielowieś oraz część miasta Gliwice w granicach przebiegających od granicy z gminą Zbrosławice przez Las Łabędzki w kierunku południowo - zachodnim, przez ul. Toszecką wzdłuż Kąpieliska Leśnego od strony północnej, przez skrzyżowanie ul. Zygmuntowskiej i ul. Oriona do szlaku kolejowego  Gliwice  - Kędzierzyn  - Koźle,  następnie  torami  kolejowymi  w kierunku  południowo - wschodnim do  ul.  Jana  Śliwki,   ul.  Jana   Śliwki   w   kierunku  południowo  - zachodnim  do ul. Orlickiego,   ul.  Orlickiego   przez  pl. Piłsudskiego,   ul. Wyszyńskiego   do   ul.  Zwycięstwa, ul. Zwycięstwa w kierunku południowo - zachodnim do ul. Dolnych Wałów, ul. Dolnych Wałów w kierunku południowo - wschodnim do ul. Jana Pawła II, ul. Jana Pawła II i ul. Rybnicką do posesji nr 156 w kierunku zachodnim do granic z gminą Pilchowice, a następnie południowo - zachodnią, zachodnią i północną granicą administracyjną miasta.

Obszar właściwości miejscowej wskazany powyżej odpowiada zasięgowi terytorialnemu właściwości Komisariatów I, IV Policji w Gliwicach oraz Komisariatów Policji w Knurowie i Pyskowicach.

wygląd strony

 BIP

rach

inf

SIS

ePUAP

KSSIP

w_słupa

logo niebieska linia

fundacja

kas

Informacja o pomocy prawnej Stowarzyszenia AQUILA dla pokrzywdzonych nieuczciwymi praktykami rynkowymi

aquilla3