Strona Prokuratury Okręgowej w Gliwicach wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Wielkość czcionki:

ZARZĄDZENIE nr 4/20

PROKURATORA  REJONOWEGO W RYBNIKU

z dnia 18 marca 2020 roku

w sprawie wprowadzenia szczególnych zasad organizacji pracy
w Prokuraturze Rejonowej w Rybniku w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego zarażenia wirusem SARS-CoV-2

 

Działając na podstawie art. 24 § 3 i art. 40 § 2 ustawy z dnia 28 stycznia 2016 roku – Prawo o prokuraturze

zarządzam, co następuje:

  • § 1
  1. Wprowadzam obowiązek poddawania się przed wejściem do budynku Prokuratury Rejonowej w Rybniku badaniu temperatury ciała przy użyciu elektronicznego termometru bezdotykowego.
  2. Badanie będzie wykonywane przez wskazanego pracownika ochrony Prokuratury Rejonowej w Rybniku.
  3. Odmowa poddania się badaniu równoznaczna jest z zakazem wejścia do budynku. W wypadku pracowników prokuratury, decyzję w sprawie uprawnienia wejścia do budynku pracownika, który odmówił poddania się badaniu podejmuje kierownik jednostki.
  4. Osoba, której temperatura ciała przekracza 37,1 °C oraz osoba, której temperatura ciała jest niższa, ale wykazuje ona widoczne oznaki infekcji, może zostać wpuszczona do budynku prokuratury w wyjątkowych wypadkach, wyłącznie po indywidualnej zgodzie kierownika jednostki i przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności zapobiegających jej kontaktowi z innymi osobami w budynku.
  • § 2
  1. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
  2. Tekst zarządzenia przedstawia się do wiadomości wszystkich pracowników Prokuratury Rejonowej w Rybniku za pośrednictwem ESUDO a dla pozostałych osób – poprzez umieszczenie jego treści na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Gliwicach oraz przed wejściem do budynku.

 

Załączniki:
PlikOpisRozmiarOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (PR_021.4.2020.pdf)PR_021.4.2020.pdf 617 kB2020-03-19 14:58

wygląd strony

 BIP

rach

inf

SIS

ePUAP

KSSIP

w_słupa

logo niebieska linia

fundacja

kas

Informacja o pomocy prawnej Stowarzyszenia AQUILA dla pokrzywdzonych nieuczciwymi praktykami rynkowymi

aquilla3