Strona Prokuratury Okręgowej w Gliwicach wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Wielkość czcionki:

KOMUNIKAT

W związku z koniecznością podjęcia zdecydowanych działań związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem koronawirusa SARS-CoV-2 mając na celu ochronę zdrowia pracowników i interesantów decyzją Prokuratora Okręgowego w Gliwicach ogranicza się ruch osób w jednostkach okręgu gliwickiego prokuratury poprzez:

  1. zaprzestanie przyjmowania - do odwołania - obywateli w sprawie skarg i wniosków w ramach dyżurów pełnionych w każdy poniedziałek;
  2. ograniczenie przyjmowania przez prokuratorów i pracowników sekretariatu jedynie do osób wezwanych w celu wykonania czynności procesowych lub zamierzających złożyć do protokołu zawiadomienie o przestępstwie, o ile nie jest możliwe złożenie zawiadomienia w formie pisemnej, przy czym termin stawiennictwa musi zostać poprzedzony uzgodnieniem telefonicznym lub e-mailem;
  3. komunikowanie się stron i interesantów z pracownikami wyłącznie z wykorzystaniem korespondencji mailowej i kontaktów telefonicznych.

Wnioski o widzenia z osobami osadzonymi należy składać w formie elektronicznej lub pisemnie na biurze podawczym.

 

Załączniki:
PlikOpisRozmiarOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (Pismo_20200317.PDF)Pismo_20200317.PDF 209 kB2020-03-17 11:17

wygląd strony

 BIP

rach

inf

SIS

ePUAP

KSSIP

w_słupa

logo niebieska linia

fundacja

kas

Informacja o pomocy prawnej Stowarzyszenia AQUILA dla pokrzywdzonych nieuczciwymi praktykami rynkowymi

aquilla3