Strona Prokuratury Okręgowej w Gliwicach wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Wielkość czcionki:

Prokuratura Rejonowa Gliwice-Wschód w Gliwicach
ul. Dubois 16
44-102 Gliwice
tel. 32 78-09-100
fax. 32-78-09-193

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elektroniczna Skrzynka Podawcza  (ePUAP)

Godzinami urzędowania w Prokuraturze Okręgowej w Gliwicach i podległych prokuraturach rejonowych w dni robocze są:

- od poniedziałku do piątku godziny 7.30-15.30.

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS CoV-2 jednostka pracuje:
I zmiana : od godz. 07.00 do godz. 13.30
II zmiana : od godz. 14.00 do godz. 20.30

W Prokuraturze Rejonowej Gliwice-Wschód w Gliwicach interesantów przyjmuje się:
- w każdy poniedziałek w godzinach od 10.00 do 14.00 i od 15.30 do 16.30;
- od wtorku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00.

W jednostkach prokuratury okręgu gliwickiego kierownicy jednostek, ich zastępcy lub wyznaczeni prokuratorzy  przyjmują obywateli w sprawach skarg i wniosków w każdy poniedziałek (za wyjątkiem ustawowo wolnego od pracy), w godzinach od 14.00 do 16.30.

Osoby zainteresowane przyjęciem w sprawie skarg i wniosków powinny z wyprzedzeniem uzgodnić telefonicznie w sekretariacie jednostki termin spotkania oraz podać przedmiot skargi lub wniosku.

Prokurator Rejonowy:

  • Joanna Kosińska

Zastępcy Prokuratora Rejonowego:

  • Katarzyna Preidl
  • Marcin Masłowski

Prokuratura Rejonowa Gliwice - Wschód w Gliwicach obejmuje zakresem swego działania dla części miasta Gliwice w granicach przebiegających od granicy z gminą Zbrosławice przez Las Łabędzki  w  kierunku  południowo-zachodnim,  przez  ul. Toszecką,  wzdłuż  Kąpieliska  Leśnego  od strony północnej, przez skrzyżowanie ul. Zygmuntowskiej i ul. Oriona do szlaku kolejowego Gliwice - Kędzierzyn- Koźle, następnie torami  kolejowymi  w  kierunku  południowo - wschodnim  do  ul.  Jana   Śliwki,   ul. Jana  Śliwki  w  kierunku  południowo - zachodnim  do  ul.  Orlickiego, ul. Orlickiego przez Pl. Piłsudskiego, ul. Wyszyńskiego do ul. Zwycięstwa, ul. Zwycięstwa w kierunku południowo - zachodnim do ul. Dolnych Wałów, ul. Dolnych Wałów w kierunku południowo - wschodnim do ul. Jana Pawła II, ul. Jana Pawła II i ul. Rybnicką do posesji nr 156, w kierunku zachodnim do granic z gminą Pilchowice, a następnie południowo- wschodnią, wschodnią i północno - wschodnią granicą administracyjną miasta.

Obszar właściwości miejscowej wskazany powyżej odpowiada zasięgowi terytorialnemu właściwości Komisariatów II, III, V  Policji w Gliwicach.

wygląd strony

 BIP

rach

inf

SIS

ePUAP

KSSIP

w_słupa

logo niebieska linia

fundacja

kas

Informacja o pomocy prawnej Stowarzyszenia AQUILA dla pokrzywdzonych nieuczciwymi praktykami rynkowymi

aquilla3