Strona Prokuratury Okręgowej w Gliwicach wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Kontakt z Rzecznikiem Prasowym Prokuratury Okręgowej w Gliwicach:

Joanna Smorczewska - Rzecznik Prasowy

tel. 665-330-185

tel. (032) 78 09 100 w 330

fax (032) 78 09 199

e-mail: rzecznik@gliwice.po.gov.pl

Rzecznik prasowy nie udziela porad prawnych, nie udziela informacji stronom w sprawach prowadzonych w jednostkach okręgu gliwickiego, a także nie załatwia skarg i interwencji w indywidualnych sprawach obywateli.

    Prokuratura Rejonowa Gliwice- Zachód w Gliwicach umorzyła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci Tymoteusza S., to jest o przestępstwo z art. 155 kk.
     W dniu 28 marca 2016 r. na terenie stacji benzynowej Lotos na POP-ie Kozłów, ujawniono ciało Tymoteusza S. Jak ustalono wymieniony przyjechał zestawem ciągnikowym z przyczepą na teren stacji. Następnie udał się do pobliskiej restauracji pozostawiając pojazd bez zamknięcia.


      Z relacji świadków wynikało, że po opuszczeniu restauracji pokrzywdzony zachowywał się nerwowo, groził popełnieniem samobójstwa oraz krzyczał , że ukradziono kierowanego przez niego Tira wraz z ładunkiem i znaczną kwotą pieniędzy. Następnie Tymoteusz S. udał się do łazienki dla niepełnosprawnych, gdzie pracownik stacji ujawnił jego ciało wiszące na kaloryferze. Pokrzywdzony pozostawił list pożegnalny, w którym przeprosił rodzinę oraz podał swoje dane. Zestaw ciągnikowy, kierowany przez pokrzywdzonego ujawniono na terenie stacji, bez śladów wskazujących na jego kradzież.

wygląd strony

 BIP

rach

inf

SIS

ePUAP

KSSIP

w_słupa

logo niebieska linia

fundacja

kas