Strona Prokuratury Okręgowej w Gliwicach wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Kontakt z Rzecznikiem Prasowym Prokuratury Okręgowej w Gliwicach:

Joanna Smorczewska - Rzecznik Prasowy

tel. 665-330-185

tel. (032) 78 09 100 w 330

fax (032) 78 09 199

e-mail: rzecznik@gliwice.po.gov.pl

Rzecznik prasowy nie udziela porad prawnych, nie udziela informacji stronom w sprawach prowadzonych w jednostkach okręgu gliwickiego, a także nie załatwia skarg i interwencji w indywidualnych sprawach obywateli.

Prokuratura Rejonowa w Zabrzu nadzoruje śledztwo w sprawie zabójstwa Krzysztofa B. Do zdarzenia doszło w dniu 9 sierpnia 2015 roku w jednej z kamienic w Zabrzu. Nieporozumienie pomiędzy Dawidem Z. a Krzysztofem B. zakończyło się śmiercią drugiego z mężczyzn. Z uzyskanej opinii biegłych lekarzy sądowych wynika, że przyczyną zgonu pokrzywdzonego stały się rany kłute klatki piersiowej. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Zabrzu zastosował wobec Dawida Z. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Aktualnie trwają intensywne czynności śledcze mające na celu wszechstronne wyjaśnienie wszystkich okoliczności sprawy.

wygląd strony

 BIP

rach

inf

SIS

ePUAP

KSSIP

w_słupa

logo niebieska linia

fundacja

kas

Informacja o pomocy prawnej Stowarzyszenia AQUILA dla pokrzywdzonych nieuczciwymi praktykami rynkowymi

aquilla3